O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej prywatnego specjalistycznego gabinetu stomatologicznego, którego właścicielem jest lekarz stomatolog - Kacper Jeziorski, znajdującego się w miejscowości Chorzów w województwie śląskim

Jestem lekarzem stomatologiem - specjalistą stomatologii ogólnej z piętnastoletnim stażem pracy lekarza w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece stomatologicznej i zdrowotnej.

W gabinecie stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym i finansowym zapewniając Państwu kompleksową opiekę specjalistyczną.

Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo, zdrowie, dobre samopoczucie zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz długotrwałe efekty leczenia. Zadbają o to współpracownicy lekarze - wybitni pracownicy klinik z województwa śląskiego oraz najlepsi specjaliści największych polskich klinik i szpitali.

W prowadzonej przez nas diagnostyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i technologie.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a także na bezpłatne konsultacje.


Więcej

 

 Zakres naszych usług

696d2a9df180b255e8f95b17e182dd6c.jpgOferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi w miejscowości Chorzów i województwie śląskim, pracowniami i technikami dentystycznymi.
Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub w sedoanalgezji.

Lekarz stomatolog (inaczej dentysta) to specjalista medycyny, która zajmuje się leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Zadaniem lekarza stomatologa jest współdziałanie z innymi dyscyplinami medycyny np. ortodoncją, implantologią, periodontologią, chirurgią szczękowo-twarzową, itp.

Jesteśmy wielospecjalistycznym gabinetem stomatologicznym kierującym swoją działalność zarówno do najmłodszych pacjentów, jak i osób dorosłych. Nasz stale powiększający się zespół lekarski to najlepsi specjaliści pracujący na co dzień w renomowanych miejskich klinikach i szpitalach.

Nasza oferta obejmuje:

  • profilaktyka stomatologiczna
  • stomatologia zachowawcza i rekonstrukcyjna
  • stomatologia estetyczna
  • pedodoncja
  • endodoncja (leczenie kanałowe)
  • mikrochirurgia endodontyczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • implantologia
  • protetyka
  • periodontologia


WięcejKontakt

Gabinet Stomatologiczny
dr n. med. Kacper Jeziorski

41-500 Chorzów

ul. Torowa 1

 
Telefon

601 111 111

(71) 1111111


 
Godziny pracy
Poniedziałek:   13:00 - 20:00
Wtorek:   13:00 - 20:00
Środa:   13:00 - 20:00
Czwartek:   8:00 - 15:00
Piątek:   nieczynne
Sobota:   nieczynne
Niedziela:   nieczynne

Partnerzy
stomatologia med24.pl najlepszylekarz.pl najlepszystomatolog.pl